STS kod promocyjny i bonusy 2020

Chcesz zarejestrować konto w STS przy użyciu kodu promocyjnego? U nas poznasz aktualny kod promocyjny, wyjaśnimy jak krok po kroku go aktywować oraz przeanalizujemy bonusy, które dzięki niemu zyskasz.

jaki-jest-kod-promocyjny-sts
Jaki jest kod promocyjny sts?

Jeśli zastanawiasz się czy jest sens rejestracji konta z kodem promocyjnym STS, to mamy coś, co rozwieje twoje wątpliwości: wpisanie kodu pozwala odebrać wyższy niż w standardzie bonus powitalny!

Trafiłeś na naszą stronę, ponieważ:

 • Rejestrujesz konto w zakładach bukmacherskich STS i uzupełniając formularz trafiłeś na pole “kod promocyjny” i nie wiesz, co wpisać, by skorzystać z oferty?
 •  Lubisz okazje i promocje, kiedy korzystasz z internetowych zakupów lub zakładów sportowych, to w głowie świeci ci lampka: czy jest kod promocyjny, dzięki któremu dostanę więcej lub zaoszczędzę?

Nie wnikamy w twoje motywacje, ponieważ w obu przypadkach są słuszne. Jedno gwarantujemy: kod promocyjny STS, dzięki któremu otrzymasz najwyższy bonus na rynku dla nowych klientów tego bukmachera.

Oto kod promocyjny STS 2020

Alfred Hitchcock to niekwestionowany mistrz filmowego suspensu. My w zakładach bukmacherskich wyznajemy zgoła odmienną zasadę – nie zwalniamy akcji w celu budowania napięcia. Wszedłeś do nas, by poznać kod promocyjny do STS, więc właśnie go prezentujemy:

STS kod promocyjny to: BONUSVIP

Odbierz kod promocyjny STS

Kod promocyjny STS 2020
Kod promocyjny STS 2020

Najważniejsze informacje o kodzie promocyjnym STS:

 • Kod promocyjny wygasa w dniu 31.12.2020
 • Kod promocyjny przeznaczony jest tylko dla nowych graczy STS
 • Kod użyć można tylko raz – w trakcie rejestracji
 • Kod “BONUSVIP” można użyć w dowolnej formie tj. STS nie rozgranicza małych i wielkich liter
 • STS kod promocyjny obowiązuje w internetowych zakładach – przez komputer i telefon
 • Próżno liczyć na bonus z kodem w punkcie stacjonarnym STS 🙂

Jak odebrać kod promocyjny?

Kod promocyjny STS nie tyle trzeba odebrać, co po prostu wpisać lub skopiować w wyznaczone pole w formularzu rejestracyjnym.

Kod “BONUSVIP” należy wprowadzić w polu “kod promocyjny” w trakcie rejestracji na stronie sts.pl. Wpisz samemu hasło: BONUSVIP lub zastosuj metodę kopiuj-wklej.

Gwoli ścisłości dodajmy, że nie wystarczy wpisać sam kod promocyjny, by odebrać bonusy. Działanie kodu uwarunkowane jest rejestracją konta w STS. To oznacza, że aby kod został aktywowany należy także ukończyć proces rejestracji w STS – czyli postępując ze wskazówkami bukmachera uzupełnić formularz i zweryfikować dane.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

To częste pytanie wśród naszych użytkowników, które generuje także duży wskaźnik zapytań w wyszukiwarce google i forach internetowych. Dlaczego? Ponieważ STS nieco zakamuflował pole z kodem promocyjnym.

O co chodzi? O to, że kod promocyjny należy wpisać już w pierwszym etapie rejestracji konta, gdzie podaje się adres e-mail, hasło i numer telefonu – te pola są widoczne. Natomiast okno “kod promocyjny” nie jest już tak widoczne. Słowem, trzeba go poszukać.

Dopiero klikając w zapytanie “masz kod promocyjny?” zostanie rozwinięte dodatkowe pole, w którym trzeba wprowadzić posiadany kod.


Kliknij Masz kod promocyjny
Kliknij: Masz kod promocyjny

Wiemy, że mniej spostrzegawczy gracze przeoczyli ten fragment licząc, że kod promocyjny będzie można uzupełnić na późniejszym etapie rejestracji. Nic bardziej mylnego – dlatego uczulamy, że kod STS wpisujemy już na początku rejestracji.

Co zyskujesz odbierając kod?

Bądźmy szczerzy: poszukujesz STS kod promocyjny z chęci zyskania czegoś ekstra, czego nie ma w standardzie. Po prostu nie chcesz brać udziału w ogólnej promocji, tylko liczysz na pakiet VIP, który da większą bonifikatę. W tym przypadku są to trzy bonusy STS:

☑️ Darmowy zakład 29 zł za rejestrację konta

☑️ Zakład bez ryzyka 30 zł – na pierwszy kupon z konta depozytowego

☑️ Bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1200 zł

Największy bukmacher w Polsce, jakim jest STS, w tym przypadku nie szczędzi grosza. Bonusy o łącznej wartości 1259 stawiają go w czołówce promocji bukmacherskich.

To wyjątkowa oferta, ponieważ kod STS pozwala zyskać trzy rodzaje bonusów: każdy znajdzie coś dla siebie. Ci początkujący mogą skorzystać z darmowego zakładu (bez konieczności wpłaty) i zakładu bez ryzyka, z kolei ci z większym budżetem mogą odebrać aż 1200 zł od depozytu – tym samym grać łącznie za 2400 zł!

Czy rejestracja z kodem się opłaca?

Zobaczmy, ile STS oferuje w standardzie i czy użycie kodu promocyjnego nam się opłaca?

Zwykła rejestracjaKod promocyjny
Darmowy zakład 25 złDarmowy zakład 29 zł
Zakład bez ryzyka 0 złZakład bez ryzyka 30 zł
Bonus 100% do 1200 złBonus 100% do 1200 zł
Razem: 1225 złRazem: 1259 zł

Różnica jest widoczna gołym okiem. Gracz, który nie skorzysta z kodu promocyjnego odbierze mniejszy bonus bez depozytu i obejdzie się bez zakładu bez ryzyka. 

Werdykt jest następujący: Nasz kod pozwala zyskać większy bonus powitalny o 34 zł!

Kod promocyjny a bonus powitalny STS

Co robi kod promocyjny? Najprościej mówiąc – doładowuje bonus powitalny. A więc pozwala uzyskać lepszy niż w standardzie bonus na start.

Kod promocyjny a bonus powitalny STS to tożsame wyrażenia. Jeśli interesujesz się bonusem na start, to zaciekawi cię kod promocyjny, dzięki któremu zyskasz więcej!

Zarejestrujmy się w STS z kodem promocyjnym

1 Jeśli jesteś na stronie sts.pl to kliknij pole “rejestracja” lub przejdź z naszego linku tutaj

2 Rozpocznij uzupełnienia formularz podając: adres e-mail, hasło, numer telefonu i kod promocyjny: BONUSVIP.

3 Zaznacz na dole wymagane zgody na przetwarzanie danych osobowych i potwierdź pełnoletność

4 Przejdź do kolejnego etapu rejestracji, gdzie podasz imię, nazwisko, numer PESEL i narodowść

5 Potwierdź wniosek o rejestrację odebranym kodem STS, jaki otrzymasz od bukmachera

6 Wyślij wniosek online zaznaczając dwie zgody na chęć odbioru bonusu z kodem promocyjnym i prawdziwość danych osobowych.

7 Twoje konto zostanie aktywowane, więc zaloguj się i odbierz bonusy z kodem promocyjnym

Szacujemy, że czas rejestracji konta w STS wynosi 1-3 minuty!

Bonusy powitalne STS dostępne z kodem promocyjnym

Wpisałeś kod po to, aby odebrać bonus STS. W tym przypadku to potrójna bonifikata! Poniżej prezentujemy każdy z bonusów, jaki zyskasz z kodem oraz wyjaśniamy jak z nich skorzystać, by przekuć je na swój interes.

STS bonus
STS bonus

#1 Darmowy zakład 29 zł

W tej promocji STS wymaga tylko jednego – rejestracji konta z kodem promocyjnym. Po pierwszym logowaniu w STS bonus w formie darmowego zakładu pojawi się na twoim koncie.

Bonus 29 zł będzie ważny na twoim koncie przez 120 dni. Chcąc go wykorzystać po prostu zagraj dowolny zakład za jego wartość – wyłączając ofertę hit dnia i maxikombi.

Po zagraniu za bonus pamiętaj o warunkach obrotu: kwotę bonusu trzeba obrócić trzy razy w zakładach z kursem minimalnym 1.91.

Darmowy bonus w pigułce

Moment przyznaniaWartośćZasady bonusu
Po rejestracjiDarmowe 29 złObrót bonusu x3 w zakładach z kursem min. 1.91

Normalnie darmowy zakłady wynosi 25 zł – z naszym kodem zyskujesz 4 zł ekstra!

#2 Zakład bez ryzyka 30 zł

To jedna z niewielu okazji, by w razie porażki odzyskać pieniądze od bukmachera. Taką szansę daje w STS zakład bez ryzyka – jeśli nie trafisz kuponu otrzymasz zwrot stawki do 30 zł!

Najpierw, aby zagrać bez ryzyka, poza rejestracją konta z kodem STS, należy dokonać pierwszej wpłaty na konto. Maksymalny zakład bez ryzyka może wynieść 30 zł, ale pamiętaj, że od pierwszego depozytu przyznawany jest również bonus 100% – dlatego im więcej wpłacisz na początku, tym więcej zyskasz (maksymalnie 1200 zł).

Zasady bonusu STS zakład bez ryzyka są banalnie proste. Bukmacher nie określa kursu minimalnego, ani rodzaju zakładów. To oznacza, że możesz obstawić dowolne wydarzenie bez ryzyka.

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka?

 1. Po rejestracji konta zaloguj się na konto w STS
 2. Wpłać pieniądze
 3. Wybierz zakłady na kupon i postaw bez ryzyka do 30 zł
 4. Jeśli przegrasz – STS wypłaci zwrot stawki

Co najlepsze, zwrot stawki nie podlega warunkom obrotu. To oznacza, że z kwotą zwrotu możesz zrobić dosłownie co chcesz – grać dalej lub wypłacić pieniądze.

Zakład bez ryzyka w pigułce

Moment przyznania WartośćZasady bonusu
Po pierwszej wpłacieZakład bez ryzyka 30 złUbezpieczenie 1. zakładu – w razie porażki zwrot stawki

W standardzie zakład bez ryzyka w STS nie występuje – dlatego polecamy kod promocyjny.

#3 Bonus 100% do 1200 zł

Tyle ile wpłacisz po raz pierwszy na konto STS – tyle otrzymasz dodatkowo w bonusie. Bukmacher podwoi kwotę depozytu do maksymalnie 1200 zł.

Co prawda otrzymasz dodatkowe pieniądze, ale zostaną one “zamrożone” na czas spełnienia warunków obrotu. Bowiem kwota bonusu podlegać będzie obrotowi w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91.

Jak odebrać bonus 1200 zł?

 1. Po rejestracji konta w STS wpłać 1200 zł
 2. Zostanie ci przyznany bonus 100%, a więc łącznie na grę będziesz posiadał 2400 zł – po 1200 zł na saldzie końcowym i saldzie bonusowym

Jak obrócić bonus STS?

Czas na obrót bonusu STS to 120 dni. Zakłady, które kwalifikują się do obrotu to:

 • Wygrane zakłady przedmeczowe lub live
 • Minimalny kurs zakładu to 1.91

Bonus trzeba obrócić 3 razy – dopiero wtedy zostaną spełnione warunki obrotu, a bonusowe pieniądze i wygrane przy ich użyciu będzie można wypłacić z konta.

Aby spełnić warunki obrotu bonusu STS trzeba łącznie zagrać za 3600 zł (przy założeniu, że dokonałeś wpłaty 1200 zł).

1200 zł (wpłata) = 1200 zł (bonus) *3 (obrót) = 3600 zł.

Bonus 1200 zł w pigułce

Moment przyznaniaWartośćZasady bonusu
Po pierwszej wpłacie100% od pierwszej wpłaty 1200 złBonus trzeba obrócić trzykrotnie w wygranych zakładach z kursem m.in. 1.91Czas na obrót to 120 dni

Co jeśli wpłacę mniej niż 1200 zł?

Jasne, że nie każdy nowy gracz STS posiada budżet rzędu 1200 zł na grę, by od razu tyle wpłacić. To jednak nie oznacza, że nie możesz odebrać bonusu 100%.

Bonus 1200 zł to maksymalna wartość bonifikata, ale minimalna to raptem 20 zł….a więc wystarczy mieć w kieszeni już 20 zł, by skorzystać z powitalnej promocji STS. Bonus 100% zostanie przyznany od wpłaty 20 zł, 100 zł, 500 zł itd. Z zastrzeżeniem, że maksymalnie można zyskać 1200 zł.

Podsumowujemy kod promocyjny w STS

#1 Wniosek: z kodem promocyjnym możesz zyskać bonusy o łącznej kwocie 1259 zł

#2 Wniosek: darmowy zakład 29 zł i zakład bez ryzyka 30 zł sprawiają, że pierwsze kroki w STS możesz stawiać na koszt bukmachera

#3 Wniosek: kod promocyjny “BONUSVIP” daje możliwość skorzystania z każdego rodzaju bonusu STS: freebet, cashback i od depozytu

#4 Wniosek: używając nasz kod masz gwarancję najwyższego bonusu STS na rynku – o 34 zł więcej niż w standardzie

Wciąż chętny na kod promocyjny STS? Jeśli tak – odkryj kod i odbierz bonusy dla nowych klientów!

Odbierz kod promocyjny STS