Zakłady na esport w STS

Sporty elektroniczne cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród graczy i kibiców, ale także w środowisku bukmacherskim. Rośnie zainteresowanie zakładami na esport, a bukmacher STS wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom.

Esport już teraz zrzesza profesjonalne rozgrywki, kluby i zawodników, co przypomina klasyczne wydarzenia sportowe znane z piłki nożnej, tenisa czy siatkówki. Jak grzyby po deszczu powstają zawodowe ligi i turnieje, a publika rośnie w znaczącym tempie.

Zarobki w esporcie zaczynają przypominać te, które są w innych dyscyplinach. Np.zawodnik w grę Dota 2, Kuro „KuroKy” Takhasomi, do 2019 roku zarobił w turniejach ponad 4 miliony dolarów.

Koniunktura na esport sprawia, że pojawiają się sponsorzy i telewizje, co sprzyja rozwojowi dyscypliny. W esport zdecydowanie inwestuje STS, sponsorując zawodników i turnieje oraz organizując zakłady sportowego na tego typu zdarzenia.

Esport w STS

To jak esport wpływa na zakłady sportowe widać po tym, że w STS została stworzona specjalna sekcja dotycząca tylko esportu. To powoduje, że w jednym miejscu na stronie gracz ma dostępne zakłady ze świata esportu, transmisje live, promocje i czat “na żywo”.

STS esport
STS esport

STS od lat wyznacza trendy na polskim rynku gier wzajemnych. Stąd jako pierwszy bukmacher w kraju zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty zakłady esportowe oraz transmisje tych wydarzeń w STS TV. Wiedzieliśmy, że to perspektywiczny segment dla naszej działalności. Umocniło to naszą wiodącą pozycję na tym rynku, gdyż obecnie STS jest najbardziej rozpoznawalną firmą bukmacherską wśród odbiorców esportowych w Polsce. Ponadto z roku na rok esport odpowiada za coraz większą część naszych przychodów, znajdując się wśród najpopularniejszych dyscyplin wśród naszych graczy. W 2018 roku odnotowaliśmy w tym segmencie blisko trzycyfrowy wzrost obrotów rok do rokutak o esporcie w 2019 roku mówił Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS to legalny bukmacher z najszczerszą ofertą na esport.

Gry esportowe dostępne w STS

  • Counter Strike
  • League of Legends
  • Dota 2
  • Star Craft 2
  • Call of Duty
  • FIFA
  • Rainbow Six
  • Star Craft Broodwar

Co obstawisz w STS esport?

Do każdego wydarzenia esportu, czyli meczu STS oferuje kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt rynków. Typować można nie tylko klasyczne zdarzenia wygra/przegra, ale także wyniki poszczególnych map/rund, ilość punktów itd.

Co więcej, w STS możesz obstawiać zakłady live na esport w trakcie trwania danej potyczki!

Bonusy STS na esport

W związku z tym, że STS często patronuje turniejom, staje się sponsorem lub podpisuje kolejne umowy z zawodnikami, to często pojawiają się specjalne promocje na wydarzenia z esportu.

Bonusy na esport
Bonusy na esport

Bonusy na esport pojawiają się regularnie w ofercie STS, często towarzyszy im specjalny kod promocyjny, który pozwala nowym graczom zarejestrować konto. 

Jeśli trwają Mistrzostwa Świata w LoL, finały ESL, IEM, czy rozgrywki Majora, to bądź pewny, że w STS będzie czekać dedykowana promocja na to wydarzenie. Obstawiając esport warto sprawdzać zakładkę “bonusy” na stronie STS, gdzie pojawiają się informacje o aktualnych promocjach.

Transmisje live

W STS TV obejrzysz także transmisje live z esportu. Dostęp do transmisji umożliwia rejestracja darmowego konta w STS.

Esport live
Esport live

W STS obejrzysz transmisje z rozgrywek: ESL, Future Sports Festival, Majora, ESEA i wiele innych. Bukmacher na bieżąco aktualizuje prawa do transmisji live.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *