Bonusy STS – warunki i regulamin

Bonusy STS – warunki i regulamin

Dla nowych graczy STS przygotował trzy bonusy powitalne, a dla zarejestrowanych oferuje stałe promocje, dzięki którym także można zdobyć dodatkową bonifikatę na grę.

W głównym naszym artykule wyjaśniamy jak odebrać kod promocyjny STS, dzięki któremu zyskasz powiększone bonusy na start. W tym wpisie przedstawimy promocje STS i pokażemy, co zrobić, by zgodnie z regulaminem spełnić wszystkie oczekiwania bukmachera.

Najpierw opiszemy bonusy powitalne dostępne z kodem promocyjnym, a później sprawdzimy, co STS oferuje stałym graczom.


Jakie bonusy zyskujesz na start w STS?

Rejestrując konto z naszym kodem otrzymasz trzy bonusy na grę:

  • Bonus freebet 29 zł
  • Zakład bez ryzyka 30 zł
  • Bonus 100% od wpłaty do 1200 zł
Typy bonusuWartość bonusuWarunki bonusu
Bonus freebet29 złObrót x3 w wygranych zakładach z kursem min. 1.91
Bonus cashbackDo 30 złBrak warunków obrotu
Bonus powitalny od depozytu100% do 1200 złObrót x3 w wygranych zakładach z kursem min. 1.91

Poniżej opiszemy każdy z bonusów i wyjaśnimy jak skutecznie skorzystać z promocji.

Bonus freebet 29 zł – jak wykorzystać darmowy zakład?

Na początek gry w STS zyskujesz bonus freebet, czyli darmowy zakład w kwocie 29 złotych. Co najlepsze w tej promocji? To że nie musisz wpłacać własnych pieniędzy, by odebrać bonus. 

STS bonus
STS bonus

Czas na wykorzystanie tego bonusu to 120 dni od momentu jego otrzymania. To spory czas, dlatego każdy bez problemu powinien sobie z tym poradzić. W tym bonusie chodzi o to, by za całość kwoty, czyli 29 zł postawić darmowy zakład z dowolnej oferty STS wyłączając tylko takie zdarzenia jak maxikombi i hit dnia.

Przegrywając darmowy zakład – możesz skorzystać z kolejnych bonusów STS. Natomiast, jeśli trafisz, to w życie zostają wprowadzone tzw. warunki obrotu. W tym przypadku kwotę bonusu, czyli 29 zł trzeba obrócić trzy razy w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91. Dopiero po spełnieniu tych warunków będziesz miał możliwość wypłaty wygranej i bonusu.

Zakład bez ryzyka 30 zł – jak otrzymać zwrot stawki?

Najpierw, żeby dostać możliwość zagrania bez ryzyka należy dokonać depozytu na konto, ponieważ stawka musi pochodzić z konta depozytowego.

Jeśli masz zdeponowane środki na koncie, to wystarczy przygotować kupon złożony z dowolnych zakładów STS. Maksymalna stawka zakładu, która podlega zwrotowi to 30 zł. Postaw kupon, a jeśli przegrasz STS przyzna na twoje konto zwrot stawki.

To o tyle łatwy bonus, że nie jest wymagany kurs minimalny na kuponach, a w razie porażki kwota zwrotu nie podlega warunkom obrotu. Tak samo jest w przeciwną stronę, jeśli wygrasz, to także nie ma dodatkowych kruczków w regulaminie, które nakazywałyby spełniać obrót bonusem.

Bonus powitalny 1200 zł – jak skutecznie obrócić bonus STS?

Bonus 100% od depozytu do 1200 złotych to najwyższa promocja powitalna w STS. Niestety, nowi klienci mają spory kłopot z warunkami obrotu nie wiedząc o co w nich chodzi…

Bonus STS 1200 zł dostępny jest dla wszystkich nowych graczy (nie tylko tych co skorzystają z kodu promocyjnego). Aby odebrać bonus należy założyć konto i dokonać pierwszej wpłaty. Po tym STS przyzna na konto bonusowe 100% od wpłaty do maksymalnej kwoty 1200 zł.

Oczywiście, aby odebrać bonus 1200 zł należy wpłacić 1200 zł lub więcej.

Obrót bonusu STS – warunki i regulamin

Po tym jak STS przyzna bonus od depozytu, to będziesz zobowiązany do spełnienia warunków obrotu, by nie utracić bonusu i wygranych pochodzących przy jego użyciu. Czas na realizacje postanowień bukmachera to 120 dni. W tym czasie musisz obrócić bonus trzy razy przy użyciu wygranych zakładów z kursem minimalnym 1.91. Co ważne, obstawiać możesz wszystkie zakłady z wyjątkiem tych z oferty “hit dnia” i “maxikombi”.

Najważniejsze warunki obrotu to:

  • Zagrać za trzykrotność bonusu
  • Do obrotu liczą się zakłady z kursem minimalnym 1.91
  • Kupon dopiero wtedy zostanie zakwalifikowany do obrotu, gdy zostanie rozliczony jako wygrany
  • Do obrotu nie liczą się zakłady z “hit dnia” i “maxikombi”
  • Czas na obrót to 120 dni

Oczywiście, żeby grać za bonusowe środki należy przed postawieniem kuponu kliknąć na okienko “bonus”.

Pamiętaj, że warunki bonusu są cały czas dostępne na stronie STS w zakładce “bonusy”.

Bonusy dla stałych graczy STS

Bukmacher STS daje możliwość zdobycia bonusów nie tylko nowym, ale także stałym klientom.

STS nie dość, że oferuje stałe promocje takie jak “Polubisz poniedziałek”, “Zaproś kumpla” czy “Bezpieczne 20 PLN”, to dodatkowo regularnie daje okazje zdobycia bonusu z okazji wydarzeń sportowych jak mecze piłki nożnej, skoki narciarskie, turniej tenisa itd. Jeśli chodzi o bonusy, to w STS naprawdę sporo się dzieje!

Polubisz poniedziałek

Promocja STS: Polubisz poniedziałek
Promocja STS: Polubisz poniedziałek

Każdego tygodnia STS nagradza 1500 graczy, którzy w ciągu minionych 7 dni zdobyli najwięcej punktów w rankingu. Jak zdobywać punkty? Stawiając zakłady, a każda stawka to ilość punktów przyznanych w konkursie. Co poniedziałek konkurs się rozstrzyga, a zarazem zaczyna kolejny etap. Na zwycięzcę czeka bonus 3000 zł.

Zaproś kumpla

Bonus STS: Zaproś kumpla
Bonus STS: Zaproś kumpla

Jak zyskać darmowe pieniądze na grę w STS? Polecając swojego kumpla do gry! Wygeneruj link polecający na swoim koncie i wyślij go do znajomego. Jeśli on dokona rejestracji z twojego linka, wpłaci na konto minimum 50 zł, a następnie postawi zakłady na łączną kwotę 150 zł – obaj otrzymacie po bonusie 50 zł!

Bezpieczne 20 PLN

Bonus na Betgames
Bonus na Betgames

Wejdź do gry w Betgames i stawiaj zakłady na pokera, bakarat czy wojnę. Jeśli przegrasz STS zwróci stawki zakładów do 20 złotych. Udział w promocji można wziąć jednorazowo, a zakłady muszą zostać rozliczone w ciągu tej samej doby.

4 kupony = 1 gratis

4 kupony = 1 gratis
4 kupony = 1 gratis

Wytypuj od poniedziałku do niedzieli przynajmniej 4 kupony po dokładnej stawce 11 zł z kursem ogólnym minimalnym 1.85. Jeśli spełnisz warunki promocji otrzymasz od STS bonus 11 zł.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *