STS rejestracja

Rejestracja konta w zakładach bukmacherskich STS zajmuje dosłownie 1-2 minuty. Po tym czasie możesz odebrać bonusy powitalne od STS i obstawiać zakłady sportowe.

STS oferuje dwuetapową rejestrację, która ogranicza się do podania podstawowych danych osobowych. To powoduje, że konto można założyć błyskawicznie. De facto kilka minut przed interesującym nas meczem, który chcemy obstawić.

O czym warto pamiętać? To że rejestracja w STS nie wymaga w początkowym etapie dowodu osobistego nie oznacza, że konto założyć może dowolna osoba. Nic bardziej mylnego, rejestracja w STS dostępna jest tylko dla pełnoletnich klientów.

Poniżej wyjaśnimy, co musisz posiadać, by zarejestrować konto w STS. Jakie dokumenty wymaga bukmacher? Na przykładzie pokażemy: jak założyć konto w STS?

Konto tymczasowe STS, czyli błyskawiczna rejestracja

To że konto STS możesz założyć w 1-2 minuty wynika z faktu, że bukmacher wprowadził tzw. model błyskawicznej rejestracji. Dzięki temu nie musisz mieć pod ręką dokumentu tożsamości, by się zarejestrować, a formularz, jaki masz wypełnić składa się raptem z kilku podstawowych elementów.

Szybka rejestracja pozwala uzyskać konto tymczasowe, które pozwala na odbiór bonusów STS dla nowych graczy, obstawianie zakładów (z limitem stawek 5000 zł) oraz wpłacanie środków.

Chcąc znieść limit stawek i uzyskać możliwość wypłaty środków należy dokończyć rejestrację tj. zweryfikować tożsamość – o czym piszemy w dalszej części artykułu.

Co potrzebujesz, by założyć konto w STS?

Szczerze? Nam udało się wypełnić formularz STS w mniej niż minutę. Przechodząc do rejestracji STS w dwuetapowym formularzu musisz podać takie dane jak:

  • imię,
  • nazwisko,
  • adres e-mail,
  • kod promocyjny,
  • hasło,
  • numer telefonu,
  • numer PESEL,

Oczywiście należy zaznaczyć także wymagane zgody dotyczące polityki prywatności i pełnoletności.

Jak zarejestrować się w STS?

Rozpoczynając proces rejestracji w STS na stronie internetowej bądź przygotowany na uzupełnienie krótkiego formularza składającego się z dwóch stron.

W pierwszym kroku musisz uzupełnić dane dotyczące: adresu e-mail, hasła, numeru telefonu i kodu promocyjnego. Co więcej, musisz zaznaczyć oświadczenie o pełnoletności, akceptacji regulaminu i polityki prywatności.

Rejestracja STS krok pierwszy
Rejestracja STS krok pierwszy

Pamiętaj – przechodząc do rejestracji STS z naszej strony automatycznie w formularz rejestracyjny zostanie wpisany nasz kod promocyjny, dzięki któremu zyskasz bonus freebet 29 zł, zakład bez ryzyka 30 zł i bonus 100% do 1200 zł!

W drugim kroku podaj dane odnośnie imienia, nazwiska, narodowości i numeru PESEL. Otrzymasz także kod SMS w formie wiadomości tekstowej od STS – wpisz go w wyznaczonym polu. W tym momencie klikając “zarejestruj” staniesz się klientem STS.

Rejestracja STS krok drugi
Rejestracja STS krok drugi

Na adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny konto i informację o pozytywnej rejestracji.

STS to jedyny bukmacher w Polsce, który pozwala na odebranie pełnego pakietu bonusów na start bez konieczności weryfikacji konta, tudzież założenia konta stałego.

Weryfikacja danych osobowych – konto stałe

Konto tymczasowe STS pozwala na wiele funkcji w serwisie bukmacherskim, ale żeby mieć możliwości wypłaty wygranych należy zamienić konto tymczasowe na konto stałe. Jak tego dokonać?

Należy po zalogowaniu się do STS przejść do zakładki “dane osobowe” w sekcji “moje konto”. Tam uzupełnij brakujące dane takie jak adres, numer konta bankowego i załącz zdjęcia/skany dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Na adres e-mail otrzymasz informację o zweryfikowaniu konta. To pozwoli na grę bez limitów i wypłatę środków.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *