STS cash-out

STS cash-out sprawia, że nie musisz już nerwowo do ostatniej sekundy meczu drżeć o wynik i rozstrzygnięcie kuponu. To funkcja, która pozwala na wcześniejszą wypłatę wygranej, która oszczędzi ci stresu i da pewny zysk.

Cash-out to narzędzie w rodzaju “must have” dla każdego szanującego się typera zakładów bukmacherskich. Opcja “wypłać wcześniej” pozwala kontrolować swój kupon i reagować na boiskowe zdarzenia. Mecz układa się nie po twojej myśli? Sprawdź cash-out, a jeśli jest on dostępny – wypłać wygraną!

Co to jest cash-out STS?

Z angielskiego cash-out oznacza wypłatę pieniędzy. W zakładach bukmacherskich STS funkcja ta pozwala ni mniej ni więcej rozliczyć kupon i odebrać wygraną. Co jednak ważne, można tego dokonać przed rozstrzygnięciem obstawianych meczów.

Cash Out STS
Cash Out STS

Tak, tak, już nie musisz czekać do ostatniego pojedynku na kuponie, by cieszyć się z wygranych środków. Dzięki opcji cash-out w dowolnym momencie możesz wypłacić przysługującą ci wygraną.

Wśród graczy cash-out określany jest jako “zamknięcie zakładu” lub “odsprzedanie kuponu”.

Kiedy dostępny jest cash-out?

Wcześniejsza wypłata wygranej możliwa jest pod warunkiem, że żaden z typów zawarty na kuponie nie jest rozliczony jako przegrany.

W STS z cash-out skorzystasz gdy:

☑️ Obstawiłeś kupon solo lub ako (przedmeczowy/live)

☑️ Na twoim kuponie nie znajduje się przegrane zdarzenie

Kiedy cash-out jest niemożliwy?

Aby cash-out pojawił się na twoim koncie kwota wypłaty musi być wyższa niż stawka. W tej sytuacji cash-out nie może być wykorzystywany do redukcji strat. To wynika z zapisów ustawy hazardowej, która definiuje, że wygrana musi być wyższa niż postawiona stawka.

  • Gdy kwota cash-out będzie niższa niż stawka
  • Jedno ze zdarzeń zostało rozliczone jako przegrane
  • Bukmacher nie oferuje funkcji na ten typ kuponu (np. Maxikombi) lub rodzaj zdarzenia

Wyjaśnienie cash-out na przykładzie

Gracz postawił kupon ako złożony z pięciu spotkań – trzy z nich odbywały się w sobotę, a dwa pozostałe w niedzielę. W pierwszy dzień poszczęściło mu się, ponieważ poprawnie wytypował wszystkie trzy wyniki sobotnich starć. Na jego kuponie pojawiła się opcja “cash-out”, która oznaczała, że mógł zamknąć kupon i wypłacić wygraną bez konieczności czekania na niedzielne mecze. W ten sposób odebrałby pewną wygraną, ale straciłby możliwość większej wygranej, gdyby niedzielne spotkania poszły po jego myśli.

Cash-out stawia typer przed wyborem: brać pewną wygraną (ale niższą), czy ryzykować i czekać na wszystkie rozstrzygnięcia?

Jak skorzystać z cash-out w STS?

W STS cash-out dostępny jest przez komputer i mobilną aplikację.

Chcąc wykorzystać cash-out postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

#1 Wyświetl podgląd kuponu, którego ma dotyczyć cash-out. Możesz to zrobić w zakładce “moje konto” – > “moje zakłady” lub w zakładce “moje kupony” na kuponie do gry.

STS cash-out podgląd kuponu
STS cash-out podgląd kuponu

#2 Jeśli cash-out będzie dostępny to w prawym dolnym rogu na pomarańczowym tle pojawi się kwota możliwa do wypłaty – kliknij ją, a następnie potwierdź decyzję o cash-out. 

Cash-out zakłady
Cash-out zakłady

#3 Zostaniesz poinformowany o wypłacie “cash-out”, a pieniądze niebawem zasilą twoje konto!

Cash-out-wypłata
Cash-out wypłata

Pamiętaj! Bywa, że w trakcie realizowania cash-out kwota wypłaty może ulec zmianie przez wzgląd na wahanie kursów. Zostaniesz o tym poinformowany i sam zdecydujesz, czy realizować cash-out, czy zrezygnować z tej opcji.

Czy STS cash-out się opłaca?

👍 Co zyskujesz z cash-out? 👎 Co tracisz z cash-out?
Pewną wygranąSzansę na wyższą wygraną
Kontrolujesz kupon
Niwelujesz stres

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *