STS wpłata i wypłata

Chcesz dokonać płatności w STS – wpłaty lub wypłaty? Jeśli tak, to w tym artykule poznasz wszystkie dostępne metody depozytów i dowiesz się, jak bezpiecznie transferować swoje pieniądze w STS.

STS umożliwia elektroniczne płatności online, dzięki czemu pieniądze z punktu A do punktu B trafiają błyskawicznie. Bukmacher wykorzystuje podobne systemy wpłat i wypłat, jakie znasz z innych usług internetowych m.in. sklepów online.

Co ważne, STS to legalny bukmacher i współpracuje tylko z wiarygodnymi pośrednikami płatności online. To daje gwarancje, że wysłane pieniądze zawsze trafią do celu.

Jak zrobić wpłatę w STS?

Na początek ustalmy jedno – aby dokonać wpłaty do STS należy być zarejestrowanym graczem. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS to polecamy nasz kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz darmowy zakład 29 zł.

Wpłaty STS
Wpłaty STS

W STS pieniądze wpłacić możesz przez internet (komputer lub mobilna aplikacja) oraz w punkcie stacjonarnym bukmachera. Oczywiście znacznie wygodniejszą metodą, posiadając konto internetowe, jest depozyt przez przelew elektroniczny.

Aby dokonać wpłaty zaloguj się na swoje konto w STS i przejdź do zakładki “wpłaty”. Kolejno wpisz kwotę, którą chcesz zdeponować oraz wybierz odpowiadającą ci metodę depozytu. Masz w czym wybierać, bo STS oferuje karty płatnicze, błyskawiczne przelewy bankowe i portfele elektroniczne.

Metody wpłaty w STS

Wszystkie dostępne metody płatnicze gwarantują, że wpłata zostanie zaksięgowana na koncie STS praktycznie po chwili od dokonania depozytu. Bukmacher i platformy realizujące wpłatę nie pobierają żadnej prowizji. Ile wpłacisz – tyle znajdzie się na koncie STS.

Metoda wpłatyMinimalna kwotaProwizjaCzas oczekiwania
VISA/Mastercard1 zł0%Natychmiast
PayU1 zł0%Natychmiast
dotpay1 zł0%Natychmiast
Skrill20 zł0%Natychmiast
Neteller10 zł0%Natychmiast
tpay1 zł0%Natychmiast
Lokal STSbez limitu0%Natychmiast

STS obsługuje płatności z 27 banków – sprawdź czy twój bank znajduje się na liście:

PKO, mBank, ING, Santander, PEKAO, Milennium, Alior Bank, Inteligo, Credit Agricole, T-Mobile, IdeaBank, BOŚ, PBS Bank, BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, Orange Finanse, Bank BPS, Citi Handlowy, Plus Bank, Toyota Bank, Bank Pocztowy, envelo Bank, Volkswagen Bank, e-skok, SGB Bank, nest Bank.

Wypłaty w STS

U każdego legalnego bukmachera wypłata realizowana jest tylko na rachunek bankowy, który podajesz podczas rejestracji/weryfikacji konta. Tak samo jest w STS, który zleca wypłaty na twoje konto bankowe. Minimalna kwota, jaką możemy podjąć z konta STS to 1 zł.

STS Pay to indywidualny system wypłat bukmachera, który zapewnia błyskawiczne transfery wygranych każdego dnia tygodnia przez 24/h.

Wypłacone pieniądze przez STS Pay znajdą się na twoim rachunku bankowym raptem w ciągu 15 minut. Od zleconych wypłat nie jest pobierana żadna opłata.

Szybkie księgowanie wypłat przez STS Pay dostępne jest w 12 bankach: mBank, ING, PKO, Millennium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Orange Finanse, T-Mobile, Getin Bank, Noble Bank, BNP Paribas.

Banki obsługujące STS Pay
Banki obsługujące STS Pay

Oczywiście w zależności od banków przelew może iść nieco dłużej, a wynika to z bankowych przerw księgowania lub specjalnych godzin księgowania przelewów.

Klienci posiadający rachunek w innym banku niż wyżej wymienione muszą poczekać na realizację przelewu 1-2 dni robocze.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *